Csendélet festmények

> Asztali csendéletek
Csendélet festmények

Jelzett/szignózott
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta

Utolsó mentés: Jul.17 05:42:30 CET

21 db termék a(z) "

Asztali csendéletek

Asztali csendéletek

Kapcsa János:
Csendélet

50 000 Ft

Csendélet
,akvarell,71 x
53 cm

35 000 Ft

Gadányi Asztali
csendélet.
Akvarell,
papír, üvegez...

35 000 Ft

Barabás Gizella
akvarellrajz
Virágcsendélet

9 900 Ft

Tóthné Varga
Ilona
(1919-2010):
Csendélet

15 000 Ft

BENKŐ KATALIN
(1934):
CSENDÉLET

54 995 Ft

Gera Éva
(1923-1996):
Halas
csendélet,
kiállított

44 995 Ft

Antik jelzett
pasztell
asztali
csendélet

25 000 Ft

Olajfestmény
csendélet,
jelzett, 53x38
cm,46,5x31 ...

8 555 Ft

HAJDÚ KATALIN:
CSENDÉLET

15 000 Ft

Gyönyörű
csendélet

15 000 Ft

Mihálovits
Lilla 1929
akvarell

6 000 Ft

Boemm Klára
RITKASÁG!!!

34 000 Ft

Okicsik
Ágnes-Kancsó és
palack

14 000 Ft

1815 Dobrovits
Ferenc jelzett
asztali
csendélet

22 000 Ft

1814 Dobrovits
Ferenc jelzett
asztali
csendélet

22 000 Ft

3591 Szabó Pál
asztali
virágcsendélet
vázában

28 000 Ft

Sugár G.
jelzéssel :
Reggeli

15 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet II

18 000 Ft

Diószegi Balázs
(1914-1999):Tem
plomos
csendélet I.

18 000 Ft

Szabó Zoltán
Angyalföldi :
"Csendélet"
1969

240 000 Ft