Csendélet festmények

> Egyéb csendéletek
Csendélet festmények

Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Nov.14 12:40:05 CET

14 db termék a(z) "

Egyéb csendéletek

Egyéb csendéletek

OLAJ VÁSZON
FESTMÉNY.
CSODÁLATOS
CSENDÉLET
.BALERI...
F.Bierebeeck
festő NEO
BAROKK, BLONDER
KERET

3 750 Ft

Ismeretlen
festő: Műtermi
csendélet
Karácsonyra is
remek ajándék !

30 000 Ft

OLAJ VÁSZON
FESTMÉNY.
CSODÁLATOS
CSENDÉLET
.BALERI...
F.Bierebeeck
festő NEO
BAROKK, BLONDER
KERET

3 750 Ft

Ismeretlen
festő: Műtermi
csendélet
Karácsonyra is
remek ajándék !

30 000 Ft

SARKADI SÁNDOR
1938, VAGY
1958-as FA-OLAJ
FESTMÉNY...

5 000 Ft

Németh Zoltán
festmény -
Zarándok

15 000 Ft

Hámor S.
különleges
csendélet

24 999 Ft

Markos Vera
jelzéssel :
Csendélet
Thonet székkel

65 000 Ft

Olaj vászon
festmény,
kagylók,
csendélet

7 000 Ft

M. Zeisel
jelzéssel :
Csendélet
tengerikagylóva
l

36 000 Ft

0P111 Kis-Tóth
Ferenc :
"Gyógynövény"
2000

42 000 Ft

Kunwald Cézár :
Csendélet
porcelánszoborr
al 1934

160 000 Ft

Zsille Győző :
Halak

45 000 Ft

Csallóközi
Farkas Lőrinc :
Csendélet
zöldség

45 000 Ft

Fischer Ernő :
"Korsók"

220 000 Ft

Moldován István
: "Szobor"

120 000 Ft