Csendélet festmények

> Egyéb csendéletek
Csendélet festmények

Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Sep.24 02:14:33 CET

16 db termék a(z) "

Egyéb csendéletek

Egyéb csendéletek

M. Zeisel
jelzéssel :
Csendélet
tengerikagylóva
l

36 000 Ft

Moldován István
: "Szobor"

120 000 Ft

Olaj vászon
festmény,
kagylók,
csendélet

8 000 Ft

Balogh
Ervin:Hangulat

5 001 Ft

Festmény, Milos
Vrana festmény
2db

8 000 Ft

Ismeretlen
festő (a
szignót nem
tudom elolvasni
há...

20 000 Ft

Érdekes gomba
tanulmány, CSAK
7 NAP!!!

1 Ft

Hámor S.
különleges
csendélet

24 999 Ft

Csendélet -
olajfestmény
19.század.
Szignált, ered...

380 000 Ft

SARKADI SÁNDOR
1938, VAGY
1958-as FA-OLAJ
FESTMÉNY...

5 000 Ft

Markos Vera
jelzéssel :
Csendélet
Thonet székkel

65 000 Ft

0P111 Kis-Tóth
Ferenc :
"Gyógynövény"
2000

42 000 Ft

Kunwald Cézár :
Csendélet
porcelánszoborr
al 1934

160 000 Ft

Zsille Győző :
Halak

45 000 Ft

Csallóközi
Farkas Lőrinc :
Csendélet
zöldség

45 000 Ft

Fischer Ernő :
"Korsók"

220 000 Ft