Anna Margit

Termékkód: 2685107177
Látogatók: 496

26 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Sarkany01(26)
Anna Margit - Vatera.hu Kép
Eladó: Elikk10(218)
Regisztráció időpontja: 2011.07.17.
Jelzett/szignózott: igen

Technika:olaj,karton,korának megfelelően szép állapotban.

Jelzés:jobbra fent

Mérete:27 x 32 kerettel:31 x 36

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem

Kérem az aukció lejárta után az adásvétel 3 napon belüli lebonyolítását, köszönöm.

Más futárszolgálat előre utalással 3000 Ft/db

Licitálás - Anna Margit

26 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft