HÁRENCZ JÁNOS. ÁLOM SZÉP OLAJVÁSZON FESTMÉNY. VÁGTATÓ LOVAS SZEKÉR.

5 NAPIG.VÁGTATÓ LOVAS SZEKÉR JELZETT FESTMÉNY

Termékkód: 2635907219
Látogatók: 1100

5 040 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
divat2009(688)
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
HÁRENCZ JÁNOS. ÁLOM SZÉP OLAJVÁSZON FESTMÉNY. VÁGTATÓ LOVAS SZEKÉR. Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(320)
99.38%
Értékelés eladóként: 99.67%
Értékelés vevőként: 95%
99.38%
Festő neve: HÁRENCZ JÁNOS
Jelzett/szignózott: igen
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal: igen
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta: nem
Hordozó: vászon

ANTI OLAJ VÁSZON FESTMÉNY.

GYÖNYÖRŰ ÉLETHŰ DARABB.

JOBBRA LENT JELZETT.

MÉRETE KERETTEL 98X 76 CM.

A FESTMÉNY A FOTOKON LÉVŐ FELTÁRT ÁLLAPOTBAN VAN.   NEM 1 MAI DARAB

MEG KÉREM A TISZTELT VATERA TÁRSAKAT.

CSAK OLYANOK LICITÁJANAK AKIK VALÓBAN

AKARJÁK A KÉPET,ÉS KI IS FIZETIK.

LICITET NEM TÖRLÖK.

AKI MEG NYERTE A FESTMÉNYT KÉREM 24 ORÁN BELŰL RENDEZZE AZ ANYAGIAKAT.

KÉREM A LE ÍRTAKAT OLVASSÁK FIGYELEMMEL.

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1690 Ft/db

Licitálás - HÁRENCZ JÁNOS. ÁLOM SZÉP OLAJVÁSZON FESTMÉNY. VÁGTATÓ LOVAS SZEKÉR.

5 040 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft