HATALMAS MODERN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY. ÁRBOCOS HAJÓT ÁBRÁZOL. ÉRTÉKES KERETBEN

SZÉP MŰVÉSZI ALKOTÁS, HIBÁTLAN

Termékkód: 2684904059
Látogatók: 787

16 210 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
HATALMAS MODERN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY. ÁRBOCOS HAJÓT ÁBRÁZOL. ÉRTÉKES  KERETBEN Kép
Eladó: donika02(613) Kereskedői fiók
Jelzett/szignózott: nem
Hordozó: vászon

KERET: 64 CM X 54 CM

FESTMÉNY: 50 CM X 40 CM

OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY AMI MODERN STÍLUSÚ FESTÉSSEL ALKOTTAK.

FESTŐ:  Leeman.s

CSODÁLATOS SZÍNVILÁGÚ.

NAGYON MUTATÓS ,ÉRTÉKES FESTMÉNY.

KESZULT 1993-ban.

RAKTAM FEL MÉG ANTIK, MODERN  FESTMÉNYEKET.

RAKTAM FEL TÖBB CSODASZÉP KÜLÖNLEGES TERMÉKEKET, KÉREM TEKINTSE MEG ŐKET ÉS LICITÁLJON 1ft-RÓL INDULÓ TERMÉKEIMRE.

DPD előre utalással 980 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület

Licitálás - HATALMAS MODERN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY. ÁRBOCOS HAJÓT ÁBRÁZOL. ÉRTÉKES KERETBEN

16 210 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft