Kádár Béla

Termékkód: 2685955190
Látogatók: 581

16 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Nakana(2)
Kádár Béla - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Elikk10(234)
Regisztráció időpontja: 2011.07.17.
Jelzett/szignózott: igen

Technika: olaj,karton,korának megfelelően szép állapotban.

Jelzés:jobbra lent

Mérete:23 x 18 kerettel:27 x 22

Magánkézből vásárolt, eredetét nem ismerem

Kérem az aukció lejárta után az adásvétel 3 napon belüli lebonyolítását, köszönöm.

Más futárszolgálat előre utalással 3000 Ft/db

Licitálás - Kádár Béla

16 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft