> Életkép festmények

Jelzett/szignózott
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta

Utolsó mentés: Jul.22 11:04:56 CET

19 db termék a(z) "

Életkép festmények

Életkép festmények

Eladó Horgász
című pasztell
festmény (20.
század)

12 192 Ft

S.HAJÓS B.
PASZTELL
FESTMÉNY
SZERELMES HÖLGY
GYÖN...

17 000 Ft

Jándy
Dávid:Lovas
szekér

15 000 Ft

. MUNKA A
MEZŐN,
GYÖNYÖRŰ
PASZTELLKÉP

29 000 Ft

Pap Emil
Almaszüret
Faragott Hársfa
Keret Kislány ...

30 000 Ft

Jelzett régi
pasztell
festmény fiú a
nádasban

25 000 Ft

Barta Mária (?)
Jelzett
szocreál
pasztell

35 000 Ft

Bihari Sándor
:BÚSULÓ JUHÁSZ

5 000 Ft

Modern Balatont
ábrázoló tájkép

38 000 Ft

ifj. Éber
Sándor eredeti
pasztellképe
üvegezett ke...

68 000 Ft

Diener Dénes
Rudolf :
olaj-pasztell
kép ( Gyermeke...

59 000 Ft

HALÁPY
JÁNOS:RUHÁKAT
MOSÓ NŐK

39 900 Ft

0O449 Koroknay
jelzéssel :
Fehér ruhás nő
szobában

64 000 Ft

0E275 Kovács
Béla :
Borotváló
borbély

18 000 Ft

G091 Juhász
bárányokkal
jelzett
pasztell

22 000 Ft

Szigeti Jenő
(1881-1944)
pasztell

225 000 Ft

Tóth Ernő :
Három királyok
1998

125 000 Ft

Bálint Rezső :
Imádkozó
arabusok 1927

240 000 Ft

Deli Antal :
Kapálók

120 000 Ft