Termékkód: 2682968327
Látogatók: 1352

22 010 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
iustalio(195)
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással
Budapest, III. kerület
Sokat ígérő antik olajfestmény - hetekig nyomoztuk, feladtuk, Önökön a sor ... - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: MUINTEZET(2740) Kereskedői fiók
99.78%
Értékelés eladóként: 99.78%
99.78%
Jelzett/szignózott: nem
Hordozó: vászon

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre Hétfőtől- Csütörtökig 10:30-18:00 között van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!

Aukciónk tárgya a képeken látható antik, 100-150 éves gyönyörű olajfestmény. Ez a különleges antik kép rengeteg fejtörést okozott nekünk, ezt rendkívül jó képnek gondoljuk, alkotójául a legnagyobbak közül ávlasztottunk volna, kvalitásait tekintve, de sajnos nem jutottunk előbbre a nyomozásban. A festmény technikája olajfestmény vakrámára feszített vásznon. A képet néhány évvel ezelőtt restaurálhatták, javították, tisztították, új keretet kapott. Jelzést nem találtunk rajta (vagyis a rendkívül sötét tónusok miatt néha látunk valamit, majd később kiderül, hogy mégsem az). A kép beazonosítását Önökre bízzuk, a kép 1 Ft.-ról indul és az utolsó licitáló elviheti.

Keretezett mérete: 55 x 72 cm.

MPL házhoz előre utalással 2190 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1970 Ft/db
A feltüntetett árak 2kg alatti nem törékeny és nem terjedelmes kezeléssel feladott csomagokat jelentik. A pontos postaköltséget a vásárlás után tudjuk megadni.

22 010 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft