Antik festmény 3 db tanyasi tájkép 2 db 27x20 1db 13x19

Termékkód: 2627897399
Látogatók: 289

1 050 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
kaszarda(162)
  • Biatorbágy
  • Budapest XII. kerület
Antik festmény 3 db tanyasi tájkép 2 db 27x20 1db 13x19 - Vatera.hu Kép
Eladó: 1gabesz(396)
99.75%
Értékelés eladóként: 99.57%
Regisztráció időpontja: 2005.05.08.
99.75%
Termék súlya: 5 kg
Magasság (cm): 20
Szélesség (cm): 27
Jelzett/szignózott: nem

Antik festmény 3 db keretben

Sok összegyűjtött festményemet képemet, rézkarcomat kívánom eladni 1 Ft-ról NMÁ. A licitálókra bízom a képek beárazását. Kérek mindenkit, hogy csak komoly szándékkal tegyen ajánlatot, a licit zárásakor szeretném hogy termékeim új tulajdonosukhoz kerüljenek. Jó kincsvadászatot mindenkinek.
Személyes átvétel 0 Ft/db
  • Biatorbágy
  • Budapest XII. kerület

Licitálás - Antik festmény 3 db tanyasi tájkép 2 db 27x20 1db 13x19

1 050 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft