Bernáth Aurél akvarell festmény üvegezett keretben 51x66 cm! Aukció minimálár nélkül!

Termékkód: 2626768805
Látogatók: 949

16 800 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
artju201(14)
Sarkad
Bernáth Aurél akvarell festmény üvegezett keretben 51x66 cm! Aukció minimálár nélkül! Kép
Eladó: MostEladnam(87)
Regisztráció időpontja: 2012.09.20.
Technika: akvarell
Festő neve: Bernáth Aurél
Jelzett/szignózott: igen

Bernáth Aurél akvarell papírkarton festmény üvegezett keretében! Aukció, minimálár nélkül, azaz a legmagasabb ajánlatot tevő lesz a vásárló!

A kép mérete: 35x50 cm, keretével együtt 51x66 cm

Jelezve jobb oldalon lent: BA, a jobb alsó sarokban olvasható még 1962/?? szám. (A vége nem kiolvasható). Hátul papírcímke.

Elöl és hátul is üvegborítás védi.

Az aukció vége után 5 munkanapot szánok a lebonyolításra. A számlaszámot e-mailben küldöm, a vége után pár percen belül.

Jó licitálást kívánok!

MPL házhoz előre utalással 1950 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Sarkad

Licitálás - Bernáth Aurél akvarell festmény üvegezett keretben 51x66 cm! Aukció minimálár nélkül!

16 800 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft