LITTECZKY ENDRE: NAGYBÁNYA. KÖZEL 1 MÉTERES, OLAJ-FESZÍTETT VÁSZON FESTMÉNY, PAZAR BLONDEL KERETBEN!

Termékkód: 2686806335
Látogatók: 1025

57 505 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
monamano(11)
Pilisvörösvár
LITTECZKY ENDRE: NAGYBÁNYA. KÖZEL 1 MÉTERES, OLAJ-FESZÍTETT VÁSZON FESTMÉNY, PAZAR BLONDEL KERETBEN! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: Varkonyi(3001)
Regisztráció időpontja: 2006.02.20.
Szélesség (cm): 75
Magasság (cm): 95
Jelzett/szignózott: igen
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal: igen
Festő neve: Litteczky Endre
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta: nem
Hordozó: vászon

CSUPÁN 3 NAPIG AUKCIÓN,  GYÖNYÖRŰ- HATALMAS, LITTECZKY ENDRE NAGYBÁNYAI OLAJ-VÁSZON FESTMÉNY, CSODASZÉP BLONDEL KERETBEN.

95 X 75 CM-ES A FESTMÉNY, KIVÁLÓ KVALITÁS.  A KÉP VALÓBAN NAGYON SZÉP, ZIFFER-T IDÉZŐ SZÍNVILÁGGAL.

TECHNIKA: OLAJ- FESZÍTETT VÁSZONRA FESTVE.

KERETTEL EGYÜTT AUKCIÓN!

A KERET ROBOSZTUS, TÖMÖRFA, ÍGY NEMCSAK A FESTMÉNY MÉRETE DE SÚLYA IS 'IMPOZÁNS'....NAGY!

MÉRETE: 95 X 75 cm

 MÉRETE KERET NÉLKÜL: 70 X 50 cm

 ÁLLAPOT:  JÓ, KORÁNAK MEGFELELŐ. TISZTÍTOTT, LAKKOZOTT! A KERET HIBÁTLAN!

A SZÍNEK MEGJELENÉSE FÜGG A MONITOR MINŐSÉGÉTŐL ÉS BEÁLLÍTÁSAITÓL!

A FOTÓK ALAPBEÁLLÍTÁSOKKAL KÉSZÜLTEK.

MPL házhoz előre utalással 2700 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Pilisvörösvár

Licitálás - LITTECZKY ENDRE: NAGYBÁNYA. KÖZEL 1 MÉTERES, OLAJ-FESZÍTETT VÁSZON FESTMÉNY, PAZAR BLONDEL KERETBEN!

57 505 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft