Mészáros aláírással,EREDETI 35x53-s olajvászon

keret ajándék

Termékkód: 2685072923
Látogatók: 488

7 178 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
120 000 Ft
Mészáros aláírással,EREDETI 35x53-s olajvászon - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1013)
98.28%
Értékelés eladóként: 98.04%
Értékelés vevőként: 99.45%
98.28%
Magasság (cm): 35
Szélesség (cm): 53
Jelzett/szignózott: igen
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal: igen
Festő neve: Mészáros
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta: nem
Hordozó: vászon

Jelezve balra lent, Mészáros, EREDETI,olajvászonra.Ajándék kerettel.

Az eladó elmondása szerint EREDETI alkotás. Eredetét én eldönteni nem tudom,ezért rábízom a vatera népes táborára a festményem sorsát. Jó licitálást.

Más futárszolgálat előre utalással 2990 Ft/db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2790 Ft/db
MPL házhoz utánvéttel 2680 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Szolnok

Licitálás - Mészáros aláírással,EREDETI 35x53-s olajvászon

7 178 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
120 000 Ft