Burnett festmeny

Termékkód: 2625273860
Látogatók: 1269

25 350 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
gogospet(56)
DPD előre utalással
Pest megye, Törökbálint
Burnett festmeny - Vatera.hu Kép
Eladó: Proaktiv_a(581)
99.66%
Értékelés eladóként: 99.65%
Regisztráció időpontja: 2010.05.16.
99.66%
Magasság (cm): 54
Szélesség (cm): 65
Festő neve: Caroline Burnett
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
PARIZSI UTCA JELENET PASZTELL SZINEKKEL MEGFESTVE. SZIGNALT: BURNETT. MERETE: 54 X 65 CM
DPD előre utalással 1500 Ft/db

Licitálás - Burnett festmeny

25 350 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft