Burnett festmeny

Termékkód: 2625273860
Megfigyelők: 22
Látogatók: 809

Jelenlegi ajánlat: 25 350 Ft

350 Ft
25 700 Ft
gogospet(55)
Kikiáltási ár:
1 Ft
DPD előre utalással
Pest megye, Törökbálint
Burnett festmeny - Vatera.hu Kép
Eladó: Proaktiv_a(568)
99.82%
Értékelés eladóként: 99.82%
Regisztráció időpontja: 2010.05.16.
99.82%
Magasság (cm): 54
Szélesség (cm): 65
Festő neve: Caroline Burnett
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
PARIZSI UTCA JELENET PASZTELL SZINEKKEL MEGFESTVE. SZIGNALT: BURNETT. MERETE: 54 X 65 CM
DPD előre utalással 1500 Ft/db

Licitálás - Burnett festmeny

Jelenlegi ajánlat: 25 350 Ft

350 Ft
25 700 Ft