Tájkép és utcakép festmények

> Városkép és utcarészlet festmények
Tájkép és utcakép festmények

Jelzett/szignózott
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta

Utolsó mentés: Aug.21 13:57:55 CET

22 db termék a(z) "

Városkép és utcarészlet festmények

Rónai Géza
(1886-1944)
Tabán Árok utca
Antik paszt...

44 999 Ft

Basilides Barna
- pasztell kép

120 000 Ft

KÁRPÁTI
GUSZTÁV, ÓZD,
festő 36 X 20
cm + keret

35 213 Ft

P121 Bíró
István :
Középkori vár
1980 Késmárk

16 000 Ft

Vörös Rozália
karton,
pasztell, 45 X
33 cm

23 000 Ft

MÉSZÁROS MIHÁLY
(1901 –
1982) Betlehem
jelze...

192 000 Ft

Téli utca
pasztell kép
14536/6

12 000 Ft

Utcakép ,
jelzett
pasztell
festmény új
keretben

18 000 Ft

Szantrucsek
Jenő: Tunisz
Kitűnő kép egy
kiváló aukciós
festőtől!

49 900 Ft

Zádor isván
Lánc híd 1925
Pasztel

10 000 Ft

Feleky F.
Templomba menet
428446

30 000 Ft

EJ-I. Bíró
Károly Pápai
Tanítóképző
festmény 1956 ...

23 000 Ft

0A627 Wanek S.
Ferenc :
Szegedi
utcarészlet

30 000 Ft

P273 Pasztel
papír
szentendrei
házak

17 000 Ft

3588 Wanek
Tabáni
utcarészlet
jelzett pasztel
1949

55 000 Ft

O.FRANZ: EMLÉK
ALT GRADO-BÓL
PASZTEL
FESTMÉNY 1962

19 990 Ft

KASZÁS ISTVÁN
ÓVÁROSI UTCAKÉP
PASZTELL
FESTMÉNY

49 990 Ft

Magyar festő,
1934 : "Zugló
1934"

16 000 Ft

Magyar művész
XX. sz. első
fele : Száradó
ruhák

18 000 Ft

1055 Nagy János
debreceni
utcarészlet
pasztell

48 000 Ft

0E268 Barta
Ernő : Budapest
Baross u. 127.

75 000 Ft

Vincze András :
Ősz az
Újszegedi
Ligetben

32 000 Ft