Tájkép és utcakép festmények

> Városkép és utcarészlet festmények
Tájkép és utcakép festmények

Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Oct.17 12:01:27 CET

12 db termék a(z) "

Városkép és utcarészlet festmények

Nyergesi István
festmény 1 Ft
NMÁ

233 Ft

Dudás Máté
Plakátok előtt
Győri séta
57x71 Tempera...

59 000 Ft

Farkas
István:Udvar
kúttal

2 000 Ft

Tenkács Tibor
(Tokaji),
erdővidék.
Tempera 1986

40 000 Ft

Gyönyörű orosz
vízfestmények -
Templomok

14 990 Ft

Almár (Fränkel)
György :
Vasárnap
délután 1955

80 000 Ft

Út a hegyen
jelzett

9 000 Ft

Y713 Jelzett
velencei
hangulatú
utcarészlet

6 000 Ft

K004 Jelzett
akvarell
Párizsi
utcarészlet
1973

8 000 Ft

Hegyi Lóránt
jelzéssel :
Város,
napkoronggal

55 000 Ft

Clauder Margit
: Magányos
fenyő a város
felett

55 000 Ft

Tápay Lajos :
Kisvárosi
részlet

35 000 Ft