Anna Lynker antik , 19. századi akvarell festmény

Termékkód: 2642507180
Látogatók: 37

124 999 Ft
Budapest VII. kerület
Anna Lynker antik , 19. századi akvarell festmény (meghosszabbítva: 2635138448) - Vatera.hu Kép
Eladó: paksaantik(2203) Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2015.08.17.

Köszöntöm oldalamon !

Jelen aukción Anna Lynker (1834-1893)

akvarell festményt kínálok eladásra !

48x61 cm kerettel

36x50 cm keret nélkül

Egy helyen antik szakadás van.

További hasonló tételek kínálatomban !

A fényképek az adott tárgyról készültek!

Kérem a kedves vásárlót , hogy akkor üsse le az aukciót , ha 1 héten belül rendezi az adás-vételt !

Kérem nézze meg további kínálatomat, tekintse meg az ismerj meg oldalt, ahol feltüntetem az átvételi és postázási lehetőségeket!

(0419)

DPD előre utalással 890 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VII. kerület - Budapest VII. kerület - Átvétel az ismerj meg oldalon rögzítettek szerint!

Vásárlás - Anna Lynker antik , 19. századi akvarell festmény

124 999 Ft