ISMERETLEN FESTŐ (ALÁÍRT): VÍZPART TÁJKÉP ANTIK FESTMÉNY

Termékkód: 2635048148
Megfigyelők: 22
Látogatók: 1901

Jelenlegi ajánlat: 45 500 Ft

500 Ft
46 000 Ft
Kikiáltási ár:
4 990 Ft
ISMERETLEN FESTŐ (ALÁÍRT): VÍZPART TÁJKÉP ANTIK FESTMÉNY - Vatera.hu Kép
Eladó: nemetvolgyiantikvarium(4346) Kereskedői fiók
99.93%
Értékelés eladóként: 99.93%
Regisztráció időpontja: 2009.05.15.
99.93%
Magasság (cm): 61
Szélesség (cm): 74,5
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Aláírt festmény

Olaj(?), vászon.

Kerettel:

61 cm x 74,5 cm

Keret nélkül:

54 cm x 68 cm

Csak személyes átvétellel!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek   Érték alapú kedvezmény
MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db     10000 Ft-tól Ingyenes
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület
Személyes átvétel esetén üzletünkben tudunk találkozni a Déli Pályaudvar közelében (12. kerület).

Kérdező: Artexgaleria(476)Kereskedői fiók Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt nemetvolgyiantikvarium! Mennyi lenne a kép villám ára? holnap Budapesten vagyok és ha meg tudunk egyezni érte mennék. Üdv. - Artexgaleria 2018.06.07. 21:39:51
válasz Tisztelt Artexgaleria! Nincs villámára, szeretnénk megvárni az aukció végét. Köszönettel, - nemetvolgyiantikvarium 2018.06.08. 11:01:50

Licitálás - ISMERETLEN FESTŐ (ALÁÍRT): VÍZPART TÁJKÉP ANTIK FESTMÉNY

Jelenlegi ajánlat: 45 500 Ft

500 Ft
46 000 Ft