Kortárs festmények

Termékkód: 2627889740
Látogatók: 6
300 000 Ft
DPD előre utalással
Zala megye, Zalaegerszeg
Kortárs  festmények - Vatera.hu Kép
Eladó: Pali663(1)
Regisztráció időpontja: 2017.12.14.
Termék súlya: 15 kg
Szélesség (cm): 110
Magasság (cm): 90
Festő neve: Gábor Mariaenne
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Eladó  Gábor Marianne    Adriai városka   alkotása .
DPD előre utalással 1640 Ft/db
Csak személyes átvétel.

Vásárlás - Kortárs festmények

300 000 Ft