Vén.aláírással , 60x110-s olajvászon,

Ajándék keretben

Termékkód: 2626559546
Megfigyelők: 10
Látogatók: 739

Jelenlegi ajánlat: 27 444 Ft

1 500 Ft
28 944 Ft
250 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Vén.aláírással  , 60x110-s olajvászon, - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(979)
98.32%
Értékelés eladóként: 98.1%
Értékelés vevőként: 99.42%
98.32%
Magasság (cm): 110
Szélesség (cm): 60
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Festő neve: Vén Emil

Vén aláírással,60x110-s  olajvásznon,vakrámán. Eredeti  keretében. Az eladó elmondása szerint EREDETI alkotás.  Eredetét én eldönteni nem tudom, és nem is akarom, ezért egy forintra teszem fel, és rá  bízom, a Vatera  népes táborára az alkotás sorsát. A keret ajándék.Jó licitálást.

Más futárszolgálat előre utalással 3990 Ft/db
MPL PostaPontig utánvéttel 2790 Ft/db
MPL házhoz utánvéttel 2680 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Szolnok

Licitálás - Vén.aláírással , 60x110-s olajvászon,

Jelenlegi ajánlat: 27 444 Ft

1 500 Ft
28 944 Ft
250 000 Ft