Vén.aláírással , 60x110-s olajvászon,

Ajándék keretben

Termékkód: 2626559546
Látogatók: 879

31 550 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
250 000 Ft
mesike7(136)
Vén.aláírással  , 60x110-s olajvászon, - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(993)
98.25%
Értékelés eladóként: 98.01%
Értékelés vevőként: 99.44%
98.25%
Magasság (cm): 110
Szélesség (cm): 60
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Festő neve: Vén Emil

Vén aláírással,60x110-s  olajvásznon,vakrámán. Eredeti  keretében. Az eladó elmondása szerint EREDETI alkotás.  Eredetét én eldönteni nem tudom, és nem is akarom, ezért egy forintra teszem fel, és rá  bízom, a Vatera  népes táborára az alkotás sorsát. A keret ajándék.Jó licitálást.

Más futárszolgálat előre utalással 3990 Ft/db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2790 Ft/db
MPL házhoz utánvéttel 2680 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Szolnok

Licitálás - Vén.aláírással , 60x110-s olajvászon,

31 550 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
250 000 Ft