> Metszetek

Téma
Metszet típus
Jelzett/szignózott
Az alkotás eredetiségére pénz visszafizetési garanciát vállal
Az alkotás eredetiségét szakértő vizsgálta

Utolsó mentés: Jul.17 05:52:26 CET

4 db termék a(z) "

Metszetek

Metszetek

Eladó égetett
technikával
készült keretes
kép
harci jelenetet
ábrázoló
pirogravírozot
kép

40 000 Ft

Eladó égetett
technikával
készült keretes
kép
harci jelenetet
ábrázoló
pirogravírozot
kép

40 000 Ft

Antik fametszet
kép életkép 2db

19 000 Ft

Templom (fa
metszet)

1 000 Ft

Lenin retró
intarzia
kép.régi,nagymé
retű,eredeti

7 900 Ft