Fotó, optikai eszköz

> Távcső, látcső
Fotó, optikai eszköz

Utolsó mentés: Dec.16 13:54:46 CET

31 db termék a(z) "

Távcső, látcső

Távcső, látcső

Gyöngyház
bevonatú
Színházi távcső
az kb. 1880-ból

35 000 Ft

Működő antik
látcső

24 000 Ft

Régi Japán
színházi látcső

3 300 Ft

antik 100 éves
szinházi látcső
eredeti
tokjában

4 000 Ft

Gyöngyház
bevonatú
Színházi távcső
az kb. 1880-ból

35 000 Ft

OPTIMUS katonai
távcső,
lencsés, II. VH

19 000 Ft

Kihúzható
távcső

15 000 Ft

Antik Látcső.
9 000 Ft

Szinházi látcső
2 000 Ft

Japán színházi
távcső, újszerű

3 900 Ft

Látcső
1 900 Ft

ANTIK TÁVCSŐ
JELZETT
-170109001-

4 000 Ft

fotóapparáthoz
nagyító lencse
eladó!

6 000 Ft

SZÍNHÁZI LÁTCSŐ
(100306)

18 000 Ft

TRONIC - 10 x
25 távcső - két
szemre való(!)

3 999 Ft

Glaser antik
távcső

8 990 Ft

Távcső Jumelle
Marine

25 000 Ft

SZÍNHÁZI LÁTCSŐ
(100904)

20 000 Ft

Hensoldt-Wetzla
r katonai
távcső

19 900 Ft

Régi réz távcső
3 000 Ft

Antik,
I.Világháborús
katonai távcső,
hibátlan opt...

29 900 Ft

Régi távcső
15 000 Ft

Antik francia
LEMAITRE távcső
hibátlan
optikával e...

29 900 Ft

Szinházi látcső
múlt század
eleji.
Primavist.

5 000 Ft

Antik német
talán katonai
távcső

3 950 Ft

1920 C.P. Goerz
Berlin Trieder
Binocle távcső

30 000 Ft

SZÍNHÁZI LÁTCSŐ
(100124)

19 000 Ft

Antik iránytűs
katonai távcső

12 000 Ft

227/9 antik
távcső, látcső,
kukker Gláser 8

12 000 Ft

227/8 OFOTERT
távcső,látcső
16x50

20 000 Ft

Réges-régi
színházi látcső
gyöngyház
berakással

21 000 Ft

Régi színházi
látcső hiányos
alkatrésznek a
képek ...

750 Ft