Fotó, optikai eszközök

> Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek
Fotó, optikai eszközök

Utolsó mentés: Jan.18 20:01:31 CET

27 db termék a(z) "

Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek

3 DB ANTIK
SZEMÜVEG ILL .
KÉZI NAGYÍTÓ
ARANYOZOTT ...

261 Ft

JELZETT 10 K -
OS ARANY
KERETES
SZEMÜVEG X.

60 Ft

ARANY CVIKKER
KERETES LENCSE
ÉS EGY ANTIK
SZEMÜVEG...

21 Ft

3 DB ANTIK
SZEMÜVEG ILL .
KÉZI NAGYÍTÓ
ARANYOZOTT ...

261 Ft

JELZETT 10 K -
OS ARANY
KERETES
SZEMÜVEG X.

60 Ft

ARANY CVIKKER
KERETES LENCSE
ÉS EGY ANTIK
SZEMÜVEG...

21 Ft

Apró, régi
szemüveg...

2 222 Ft

Antik szemüveg
,cviker,lornyo
Kecskeméti S.
látsz...

7 000 Ft

SZEMÜVEG,
OKULÁRÉ, RÉGI

6 000 Ft

Régi szemüveg
ovális,
fémkeretes

5 600 Ft

Antik rugós
szemüveg

8 000 Ft

Gyönyörű
állapotú antik
Libál Andor
féle lornyon,...

17 900 Ft

Különleges
antik szemüveg

5 990 Ft

Antik szemüveg
8 000 Ft

Régi szemüveg,
rugós szárral.

6 500 Ft

Retro szemüveg
gyűjtemény 11
db

3 000 Ft

Cvikker
orrcsiptető

3 000 Ft

Zománcozott,egy
iptomi stílusú
régi lornyon

24 999 Ft

szemüveg
darabok

2 200 Ft

Régi lornyon
18 000 Ft

Különleges
antik szemüveg

5 990 Ft

Régi cvikker
színes üveggel

12 000 Ft

CVIKKER
(181230)

6 500 Ft

CVIKKER
(181230)

6 000 Ft

Antik réz
lornyon,
szemüveg

3 400 Ft

rézkeretes
nagyító

10 000 Ft

Régi gyermek
szemüveg 1 Ft
NMÁ

1 Ft

LORNYON
SZÁR,ZOMÁNC
BERAK
ANTIK,EZÜSTÖZÖ
22.

5 000 Ft

Régi szemüvegek
és tokok

5 500 Ft

DIENST BRILLE
II.VILÁGHÁBORÚ
SZEMÜVEG FÉM
DOBOZ ...

9 876 Ft