Fotó, optikai eszközök

> Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek
Fotó, optikai eszközök

Utolsó mentés: Sep.26 15:32:21 CET

21 db termék a(z) "

Lornyonok, cvikkerek, szemüvegek

Antik szemüveg
8 000 Ft

Antik szemüveg
,cviker,lornyo
Kecskeméti S.
látsz...

7 000 Ft

RÉGI SZEMÜVEG
ÉS CVIKKER

2 500 Ft

Antik réz
lornyon,
szemüveg

3 900 Ft

Gyönyörű
állapotú antik
Libál Andor
féle lornyon,...

17 900 Ft

SZEMÜVEG,
OKULÁRÉ, RÉGI

6 000 Ft

OKULÁRÉ,
CVIKKER,
CSIPTETŐ

8 000 Ft

Régi cvikker
színes üveggel

12 000 Ft

Régi szemüveg,
régi jelzett
tokban,
ritkaság!

7 500 Ft

ANTIK
TELESZKÓPOS
SZINHÁZI TÁVCSŐ
GYÖNGYHÁZ
BERAKÁ...

9 900 Ft

Lornyon
2 400 Ft

Talán katonai -
drótszemüveg -
érdemes
megnézni!

4 499 Ft

Régi szemüvegek
és tokok

5 500 Ft

DIENST BRILLE
II.VILÁGHÁBORÚ
SZEMÜVEG FÉM
DOBOZ ...

9 876 Ft

Apró, régi
szemüveg...

2 999 Ft

Régi lornyon
18 000 Ft

Csiptető,
cvikker (antik
szemüveg) eladó

8 900 Ft

olvasószemüveg
eladó

5 900 Ft

Régebbi
szemüvegek,
rugós szárral
,az ár kettőre
v...

1 400 Ft

LORNYON
SZÁR,ZOMÁNC
BERAK
ANTIK,EZÜSTÖZÖ
22.

5 000 Ft

antik
napszemüveg
eredeti tokkal
kb. 1910-es
évek...

15 000 Ft