Háztartás, szépségápolás

> Takarítás
Háztartás, szépségápolás

Utolsó mentés: Aug.16 21:32:22 CET

35 db termék a(z) "

Takarítás

Takarítás

Tájfun orosz
porszívó

3 990 Ft

régi háború
előtti AEG UNIO
magyar
villamossági rt...

2 000 Ft

Lisoform zöld
üveg

3 400 Ft

Zöld lysoformos
üveg

4 800 Ft

ANTIK
SZECESSZIÓS
PRAKKER ,POROLÓ

2 800 Ft

Antik bádog
vödör

1 800 Ft

Antik réz
Szecessziós
morzsalapát,

4 999 Ft

Régi partvis
fej

2 000 Ft

Régi poroló
prakker

2 000 Ft

ANTIK SZÖNYEG
POROLÓ

2 500 Ft

Porszivó
(Omega) ritka
retró.

12 000 Ft

Régi
csizmatisztító

2 000 Ft

Barokk
ezüstözött
asztalseprű,
19. század
vége.

13 000 Ft

orosz üzemképes
padlókefélő
eladó

4 000 Ft

VIM háztatrtási
sorolópor +
hintőpor

2 000 Ft

Elektrolux
antik porszívó
gyönyörű
állapotban

65 000 Ft

Vorwerk Kobold
Mod.115, régi
(gyűjtői)
porszívó

12 990 Ft

Kirby Classic
Omega CB-1

8 990 Ft

Saturnus padló
és butor
fényező doboz

3 600 Ft

Régi Csabdi
Hypo-s flakon

2 000 Ft

Igencsak retro
Venus porszívó

5 000 Ft

VORWERK ANTIK
ÉKSZÍJHAJTÁSOS
TAKARÍTÓGÉP
CSERÉVEL ...

300 000 Ft

antik morzsa
lapát

13 600 Ft

Eredeti
ElectroLux
Turbator antik
porszívó 1922 !

40 000 Ft

Retro Amo
mosópor

1 200 Ft

Kályhacsőlakk
1 500 Ft

Retro por és
morzsa és
bogárka
felszippantó
logisz...

2 978 Ft

Tangó
padlóbeeresztő

1 000 Ft

Régi padló vagy
bútor kefe 28 x
11 cm

2 999 Ft

Retro takarító
eszköz,
tisztító söprű,
régi

2 500 Ft

Vorwerk Kobold
antik poszívó
hajszárító

6 000 Ft

Volks-Staubsaug
er retro
osztrák
porszívó

70 000 Ft

Réz morzsasöprű
és lapát.

4 000 Ft

Saturnus és
Tango, 1920-as
,60-as
évekből,parkett
,...

3 000 Ft

RÉGI RETRO
SIEMENS RAPID
PORSZÍVÓ MŰKÖDŐ

9 876 Ft