Főoldal > Antik, régiség

Utolsó mentés: Dec.10 03:22:56 CET

23 db termék a(z) "

Csak ezeket mutassa: 1 órán belül lejáró; Vatera és TeszVesz termékek

Parkettás kis
asztal,
virágtartó
eladó!

6 000 Ft

Berndorf aztali
gyufatartó
hamutál

4 500 Ft

Afrikai női fej
bronz bross

3 000 Ft

ülőgarnitúra

200 000 Ft

Pipázó férfi
régi
olaj-vászon

7 000 Ft

Mihalovits
Miklós: "Piros
napernyővel"

64 000 Ft

Matchbox
Superfast Rod
Roller

2 000 Ft

Régi Angol pléh
doboz

1 500 Ft

RETRÓ MŰKÖDŐ
SZÓDÁS SZIFON
+EGY DOBOZ
PATRON .

2 700 Ft

Leg és
legritkább
IZSÉPY
NAGYMÉRETŰ
FIGURA

29 870 Ft

Angol mintás
kerámia csésze,
vörös

600 Ft

Krupa.
Mosolygós,
kalapos...

65 000 Ft

Pataky G.
festmény falusi
táj

6 000 Ft

6 DB EZÜST KÉS
580 gramm! XIX.
SZÁZAD 2. FELE

32 900 Ft

Tejüveg
lámpabúra

1 000 Ft

RÉGI
KOVÁCSOLTVAS,ÜV
EGES KÜLTÉRI
MŰKÖDŐ LÁMPA ,

3 500 Ft

Goebel üveg
mécsestartó

2 500 Ft

Régi retro
kockajáték
ügyességi
logikai kocka
játé...

500 Ft

Régi retro
Budapest
emléktárgy
poháralátét

500 Ft

Arany-fa
képkeret , falc
26x31 cm

2 500 Ft

Arany-fa
képkeret ,
fotókeret ,
falc 9x13 cm

2 000 Ft

Kicsi filigrán
arany-fa
képkeret
fotókeret ,
falc ...

1 000 Ft

Buda bronz
levélbontó
fémműves
iparművész
termék

1 500 Ft