Régi népi GRÁNIT tányér

Termékkód: 2673504449
Látogatók: 42

Kikiáltási ár
2 000 Ft
Ajánlott levél előre utalással   MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Régi népi GRÁNIT tányér (meghosszabbítva: 2661221543) - Vatera.hu Kép
Eladó: kalevala13(592)
Regisztráció időpontja: 2010.06.13.
Gyártó / Készítő: antik népi kerámia
Állapot : használt
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézzel festett

Régi népi GRÁNIT tányér

Régi GRÁNIT népi tányér.

Kék festett mintája sajnos az évek alatt részben lekopott.

Hátulján egy nagyobb ,valamint egy kisebb leütés látható.

Hátul középen a szignó,valamint gránit felirat,falra akasztáshoz a régi madzag is még megvan.

Átmérő:23 cm,mélytányér.

Ajánlott levél előre utalással 1000 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 850 Ft/db

Licitálás - Régi népi GRÁNIT tányér

Kikiáltási ár
2 000 Ft