Kerámia, agyag

> Sütőformák, fazekak
Kerámia, agyag

Gyártó / Készítő
Termékjellemző
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: May.21 22:27:47 CET

32 db termék a(z) "

Sütőformák, fazekak

Sütőformák, fazekak

Kerámia
sütőtál,kuglóf
sütőforma,
falidísz,konyha
d...

2 800 Ft

Retro
sütőforma,
tortaforma

3 000 Ft

Antik, több
mint 100 éves
mázas
cserépedény -
nagy...

12 000 Ft

Antik, több
mint 100 éves
mázas cserép
őzgerinc sü...

4 200 Ft

RÉGI KERÁMIA
KUGLÓFSÜTŐ
RITKA!

6 000 Ft

MÁZAS KERÁMIA
TÁL CSERÉP
EDÉNY VIRÁG
KASPÓ

2 500 Ft

MÁTHÉ IMRE
korondi
fazekasmester
régi mázas
főzőed...

3 000 Ft

Kerámia
kacsasütő, 19.
század vége.
Szép állapotú.

20 000 Ft

Antik cserép
kuglóf sütő

5 000 Ft

KUGLÓF
SÜTŐ.MÁZAS
KERÁMIA.RITKA!

5 000 Ft

MÁZAS, KERÁMIA,
KUGLÓF FORMA
(1097)

4 000 Ft

Kerámia tojás
sütő - 7 üreges

2 000 Ft

antik
kuglófsütő
köcsöggel

2 000 Ft

Homokszínű,
virágos, mázas
kerámia szilke,
fazék

6 000 Ft

2 db szilvakék
Városlődi
kerámia
sütő/tálaló tál

7 600 Ft

Kerámia
kuglófsütő

3 000 Ft

RÉGI MÁZAS
KERÁMIA KUGLOF
FORMA -SZÉP!!!

8 000 Ft

Kerámia
kuglófsütő

3 500 Ft

Antik kuglóf
sütö

1 500 Ft

kuglóf sütő
3 500 Ft

Őzgerinc
sütőforma 1 Ft.

1 Ft

Kuglóf sütő
Veszprém
kerámia

1 500 Ft

Régebbi jelzett
díszformás
kerámia
sütőedény

1 999 Ft

0J141 Tatai
cserép
kuglófsütő
forma CSISZÁR
TATA

15 000 Ft

Kuglófsütő
forma jelzett
!!!!!

2 950 Ft

antik
kuglófsütő

5 800 Ft

0591 Régi
hőálló kerámia
sütőtál 28 cm

2 800 Ft

0K626 Régi
barna színű
vastagfalú
cserép sütőtál

4 500 Ft

0J676 Drótozott
jelzett fajansz
PHÖNIX lábas

3 500 Ft

Y099 Hatalmas
méretű cserép
kétfülű fazék

15 000 Ft

0N195 Barna
mázas cserép
kuglófsütő
forma

4 000 Ft

0K805 Régi
cserép
kuglófsütő
forma

9 500 Ft