82.EZÜST FRANCIA SZECESZIÓS FÜLES POHÁR, ARANYOZOTT 1890 kr. AKCIÓS ÁRON !

EZÜST FÜLES POHÁR

Termékkód: 2601075806
Látogatók: 676

20 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Hon3sty(13)
Ajánlott levél előre utalással
Budapest, XVIII. kerület
82.EZÜST FRANCIA SZECESZIÓS FÜLES POHÁR, ARANYOZOTT 1890 kr. AKCIÓS ÁRON ! Kép
Eladó: kincsvolgy(271)
93.29%
Értékelés eladóként: 94.3%
Értékelés vevőként: 88.68%
Regisztráció időpontja: 2005.06.23.
93.29%
Termék súlya: 0.5 kg (500g)
Jelzett/szignózott: igen

82.

EZÜST FRANCIA SZECI FÜLES POHÁR, AKCIÓS ÁRON !

ARANYOZOTT 1890 kr,

SÚLY=75gram,

M=58X88mm,

Bj.Fr.$80.AK1

SILVER ANTIK FRENCH CUP, SPECIAL PRICE!

FRANCE 1890 cc,

WEIGHT = 75g,

SIZE = 58X88mm, BJ

Ajánlott levél előre utalással 3000 Ft/db
PUSTAI ÚTON , ELŐRE FELADOTT BANKI ÁTUTALT VÉTELI ÁR + POSTAI KÖLTSÉG UTÁN ADOM FEL POSTÁN.

Licitálás - 82.EZÜST FRANCIA SZECESZIÓS FÜLES POHÁR, ARANYOZOTT 1890 kr. AKCIÓS ÁRON !

20 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft