Régi nagy vitrin, olasz barokk oroszlánláb intarzia

Termékkód: 2680767131
Látogatók: 2079

81 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Zlehel(61)
Pest megye, Sülysáp
Régi nagy vitrin, olasz barokk oroszlánláb intarzia - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: aranyshop(1020)
Regisztráció időpontja: 2009.01.29.
Régi, barokk stílusú vitrines szekrény. Nagyon jó állapotban van. Nagy, sok hellyel. Két részes, a felső részben a 2 ajtó mögött 2 fapolc található. Az alsó részen 2 fiók van. Nagyon szép intarziás gyökérfurnérral van. Ritka, reprezentatív, olasz márkás bútor.
Magasság: 216 cm  Szélesség: 118 cm Mélység: 47 cm
Kérem csak akkor licitáljanak, ha a vásárlási szándékuk komoly és ha két héten belül át tudják venni a bútort!
A szállításban tudok segíteni megegyezés szerint.

Szállítás Pest 5000 Ft, Buda 8000 Ft

Vidék: 60 Ft km-enként (oda-vissza számolandó)

Budapesttől több, mint 100 km távolság esetén, kérem érdeklődjön nálam a szállítási költség és lehetőség után!!!

Személyes átvétel Sülysápon.
Más futárszolgálat előre utalással 30000 Ft/db
Szállítás Pest 5000 Ft, Buda 8000 Ft Vidék: 60 Ft km-enként (oda-vissza számolandó) Budapesttől több, mint 100 km távolság esetén, kérem érdeklődjön nálam a szállítási költség és lehetőség után!!! Személyes átvétel Sülysápon.

Licitálás - Régi nagy vitrin, olasz barokk oroszlánláb intarzia

81 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft