Óra

> Állóóra
Óra

Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Oct.18 03:45:45 CET

23 db termék a(z) "

Állóóra

Állóóra

Gyönyörű
Liverpool
Koloniál
szekrényóra,
állóóra

99 999 Ft

állóóra
69 000 Ft

negyedütős, 3
súlyos álló
óra-Gustav
Becker?

450 000 Ft

Szecessziós
álló óra !!!
Feles ütős
ebédlő óra, 1...

145 000 Ft

Fantasztikus,na
gyon régi,1800
körüli faragott
álló...

445 000 Ft

Antik álló óra
- feles ütős
regulátor /
talán 14 v...

158 000 Ft

Másodperc inga
álló vagy
faliórához

15 000 Ft

GYÖNYÖRŰ BAROKK
ÁLLÓ ÓRA -
SUPERÁRON!!!!

295 000 Ft

Antik állóóra
119 000 Ft

NÉMET BAROKK
FÁBÓL KÉSZÜLTT
FALIÓRA

22 000 Ft

MOM ébresztőóra
,kis,
formás,működőké
pes

1 200 Ft

Antik két
súlyos bécsi
barokk állóóra

995 000 Ft

ANTIK FMS
MAUTHE ÁLLÓ ÓRA
SZEKRÉNY ÓRA
FELÚJJÍTVA

199 000 Ft

Majak asztali
óra

4 900 Ft

Warrings
intarziás
chippendél
barokkháromsúly
os ál...

285 000 Ft

Antik 2 súlyos
feles ütős
hibátlan
állóóra szerkez...

39 999 Ft

WARRINGS
ÁLLÓÓRA FEHÉR
ÚJ ÁLAPOTU
WESTMINSTERGONG

450 000 Ft

Régi felhúzós
utazó óra
ébresztős olasz
gyártmány

7 500 Ft

Régi barokk
diszítésü álló
óra

120 000 Ft

WAL R MCADAM
GLASGOW 18.SZ.
MÁSODPERCMUTATÓ
S DÁTUM...

987 654 Ft

ANTIK ISGUS 1/4
ÜTŐS 3 SÚLYOS
ARANYOZOTT
FARAGOTT ...

345 678 Ft

0N590 Antik
GUSTAV BECKER 3
súlyos állóóra
196 cm

650 000 Ft

0M519 Antik
szecessziós
állóóra

640 000 Ft