Fantasztikus,különleges antik boulle óra 1870 !

Termékkód: 2541767897
Látogatók: 19

1 Ft
350 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Szeged
Fantasztikus,különleges antik boulle óra 1870 ! - Vatera.hu kép
Eladó: Fuchs-Art-antik(92)Kereskedői fiók
98.94%
Értékelés eladóként: 98.91%
Regisztráció időpontja: 2014.08.05.
98.94%
Jelzett/szignózott: igen
Anyag: szaru

Fantasztikus,különleges antik boulle óra!

1850 körüli

(Baschet Baullier Paris)

Dúsan cizellált bronz veretekkel,teknősbéka páncél,réz intarzia berakással,igazi mestermunka!

Elején nem feltűnő javítási nyomokkkal!

Szállításban tudok segíteni!

Ajánlom figyelmébe többi igényes termékemet is!

Kérem csak akkor licitáljon,ha komolyan gondolja a vásárlást!

A nyertes vevőt kérem leütés után három napon belül jelentkezzen a megadott elérhetőségeken!

Személyes átvétel 0 Ft/db Szeged - Személyes átvétel Szegeden,postázni kizárólag a vevő felelősségére tudom

Licitálás - Fantasztikus,különleges antik boulle óra 1870 !

1 Ft
350 000 Ft