Antik súlyhuzamú falióratok 1 forintról!

Termékkód: 2592389228
Megfigyelők: 17
Látogatók: 1049

Jelenlegi ajánlat: 5 500 Ft

500 Ft
6 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Budapest X. kerület
Antik súlyhuzamú falióratok 1 forintról! - Vatera.hu Kép
Eladó: antikidogep1(96)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2009.05.07.
Anyag: fa
Jelzett/szignózott: nem

Antik súlyhuzamú falióratok szép szú mentes állapotban, kis furnér hibákkal. Egy szép szerkezettel értékes műtárgy válhat belőle.

Méret 90-31 cm. Belső méret 77-24-9 cm.

DPD előre utalással 1100 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest X. kerület

Licitálás - Antik súlyhuzamú falióratok 1 forintról!

Jelenlegi ajánlat: 5 500 Ft

500 Ft
6 000 Ft