Korai Biedermeier stílusú HÓNAPOS járatú falióra

Termékkód: 2600100764
Látogatók: 2842

252 000 Ft

Kikiáltási ár
79 000 Ft
  • Kecskemét
  • Esztergom
  • Szeged
  • Vác
Korai Biedermeier stílusú HÓNAPOS járatú falióra - Vatera.hu Kép
Eladó: Mazitomi(35)
97.3%
Értékelés vevőként: 97.14%
Regisztráció időpontja: 2012.10.21.
97.3%

Eladó!Pénzért cserélhető! 30 napos járású egysúlyos,hosszabb ingás falióra! Szerkezete:tisztítva,antik sorszámos,de nem szignós,hossza:82cm,porcelán számlapjának átmérője 17cm,sz.lapkarika réz.Szekrény:kópia! Fenyőfa alapon rózsagyökér furnér+ mahagóni,juhar betétek,filék.Hossza:kb.110cm,legnagyob szélessége: 27,5cm ,mélysége:13,5cm.
Folyamatosan jár és pontos!!!

Kérdésekre szívesen válaszolok.
Személyes átvétel 0 Ft/db
  • Kecskemét
  • Esztergom
  • Szeged
  • Vác

Kérdező: diagonal088(52) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Mazitomi! Szeretném megkérdezni, hogy az óraszerkezet és minden alkatrésze garantáltan eredeti, korai Biedermeier korú, készítésű-e vagy ez is kópia, mint az óra tokja? Köszönöm. Üdv: - diagonal088 2018.03.22. 21:35:33

Licitálás - Korai Biedermeier stílusú HÓNAPOS járatú falióra

252 000 Ft

Kikiáltási ár
79 000 Ft