ANTIK MAJOLIKA KORSÓ, FISCHER

Termékkód: 2538894887
Látogatók: 971

32 140 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Győr-Moson-Sopron megye, Győr
ANTIK MAJOLIKA KORSÓ, FISCHER - Vatera.hu kép
Eladó: tothv71(435)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2008.05.12.
Gyártó/készítő: FISCHER I.
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézműves, kézzel festett, mintás

Antik Fischer díszkorsó XIX. sz végéről.

14 cm magas, felső perem átmérője 7,5 cm. Felső peremen minimális restaurálás, csak kézbe véve alapos vizsgálattal észrevehető (fotózva).

Anyaga porcelánfajansz, érett elefántcsontszínű alapmáz, gyönyörű színekkel, kézi feséssel díszítve.

Jelezve alul: FISCHER I. BUDAPEST, PATENT, valamint masszába nyomott formaszám.

Számlával, garanciával eladó.

Értékes, ritka darab.

MPL házhoz előre utalással 1190 Ft/db
Kiszállítás az aktuális árak alapján. Minimális díj 1200.-ft, törékeny, biztosított csomagként 2400.-ft.

Licitálás - ANTIK MAJOLIKA KORSÓ, FISCHER

32 140 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft