Hollóházi étkészlet

teljes készlet

Termékkód: 2600698994
Látogatók: 1805

50 000 Ft

Kikiáltási ár
50 000 Ft
sebi511(12)
Budapest XVI. kerület
Hollóházi étkészlet - Vatera.hu Kép
Eladó: borsi21(65)
Regisztráció időpontja: 2007.09.28.
Márka: Hollóházi
Állapot : hibás
Gyártó/készítő: Hollóházi
Termékjellemző: kézműves

Eladó Hollóházi étkészlet , teljes.

Használt, de  megkímélt. Egy bögre  füle sajnos szállítás közben letörött. Néhol apróbb helyeken le van pattanva.

Csak személyes átvétellel, megtegintés után eladó!!!

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XVI. kerület
Csak személyes átvétellel!!!

Kérdező: Editv157(10) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt borsi21! A lepattanásokat úgy érti,hogy bármely darabon? Aranyozási kopásuk van vagy nincs? Ha van esetleg egy fix ára,amit szeretne kapni értük,azt megírhatja úgy,hogy itt ne jelenjen meg,ha nem akarta megadni láthatóra. - Editv157 2018.03.17. 07:53:56
válasz Tisztelt Editv157! Köszönöm az érdeklődését! Lepattanás csak az egyik bögre szájánál van, illetve egy másiknak letört szállítás közben a füle, de megvan és visszaragasztható.(ez a két apró hiba látszik a 2. fotón is) Aranyozása nem kopott. Nincs fix ár, ami az oldalon nyilvános onnan indul a licit. Válaszaim mindig nyilvánosak a terméklapon:). Üdvözlettel: - borsi21 2018.03.17. 08:50:30
kérdés Tisztelt borsi21! Köszönöm válaszát,azért kérdeztem,mert a napi elfoglaltságok miatt kizárt,hogy bármely percben tudjam figyelni az aukció végét,és bekapcsolódni. - Editv157 2018.03.17. 09:26:37

Licitálás - Hollóházi étkészlet

50 000 Ft

Kikiáltási ár
50 000 Ft