Porcelán

> Étkészlet, tányér
Porcelán

Gyártó/készítő
Termékjellemző
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jan.21 01:57:56 CET

10 db termék a(z) "

Étkészlet, tányér

Étkészlet, tányér

Alföldi
porcelán
süteményes

1 200 Ft

régi Zsolnay
porcelán tányér
készlet

6 750 Ft

8DB RÉGI
PORCELÁN
KISTÁNYÉR.
GYÖNYÖRŰEK!!

2 000 Ft

Német porcelán
jelentes tál
tányér

1 600 Ft

Süteményes
készlet 5 szem
Bavaria antik

3 200 Ft

2 db Zsolnay
virág mintás
kistányér

699 Ft

Antik Zsolnay
fajansz tál

18 000 Ft

ANTIK CSODÁS
ANGOL JOHNSON
BROSS masnis
kobalt szí...

3 000 Ft

Antik kézzel
festett
süteményes
tányér 7db (10)

2 400 Ft

BAVARIA kézzel
festett
aranyozott
tálka tányíér

600 Ft