Régi Herendi porcelán Viktória mintás kínáló tál

Sok Herendi és Zsolnay porcelán az oldalamon!

Termékkód: 2492937269
Látogatók: 1237

13 460 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
38 900 Ft
csabi1hu(107)
MPL postacsomag előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Bekecs
Régi  Herendi porcelán Viktória mintás kínáló tál - Vatera.hu kép
Eladó: pecerke(775)
99.87%
Értékelés eladóként: 99.86%
Regisztráció időpontja: 2004.12.01.
99.87%
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézzel festett

A képeken látható  állapotban. Teljesen épp,sérülésmentes. Vitrinből nagyon ritkán elővett darab.

hossza 16 cm

szélesség 16 cm

Köszönöm a látogatását !
Nézze meg a többi termékemet is !

Javaslom a személyes átvételt illetve postai feladásnál a- Törékeny- opciót.
Postai csomagként postázom gondosan becsomagolva .A termék méretéhez igazodó karton dobozban .Elkerülve ezzel a sérüléseket .A pontos postai költséget csak a csomagolás utáni súlymérés határozza meg.
Az érvényes  postai díjszabások alapján

!!!  KÉREM CSAK AKKOR LICITÁLJON HA KOMOLYAN GONDOLJA  !!!

LICITET NEM TÖRLÖK!

MPL postacsomag előre utalással 1490 Ft/db
MPL Csomagautomatába előre utalással 490 Ft/db

Licitálás - Régi Herendi porcelán Viktória mintás kínáló tál

13 460 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
38 900 Ft