GYÖNYÖRŰ MAJOLIKA GARNITÚRA

Termékkód: 2491618052
Látogatók: 994

4 590 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
nilona(29)
Győr-Moson-Sopron megye, Győr
GYÖNYÖRŰ MAJOLIKA GARNITÚRA - Vatera.hu kép
Eladó: tothv71(423)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2008.05.12.
Termékjellemző: kézműves, mintás

Szép majolika desszertes-gyümőlcsös garnitúra az 1900 körüli évekből.

1 db talpas kínálótál, 6 db kistányér.

Kistálak átmérője 20 cm, kínáló átmérője 25,5 cm, 12,8 cm magas, jelezve nincs. Virágos lepkés mintával.

Állapota jó, kínáló nem látszó helyen minimálisan restaurált (gyakorlatilag észrevehetetlen), kistálakon nem látszó helyen minimális lepattanás (3 db, lásd a fotókat!)

Véleményem szerint az Osztrák Magyar Monarchia korában és területén gyártott, talán cseh vagy osztrák majolika.

Nagyon dekoratív, és használható garnitúra, számlával, garanciával.

MPL házhoz előre utalással 1190 Ft/db
Kiszállítás az aktuális árak alapján. Minimális díj 1200.-ft, törékeny, biztosított csomagként 2400.-ft.

Licitálás - GYÖNYÖRŰ MAJOLIKA GARNITÚRA

4 590 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft