Bájos 6 személyes Herendi porcelán kávés készlet - zöld virágos dekorral

Termékkód: 2538992462
Látogatók: 1784

A termék elkelt licittel.

Sikeres licit:
35 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2017.10.06. 22:00:00
Árverés befejezve:
2017.10.26. 21:12:49 - Frissíts!
Vevő:
Állapot:
Használt
Szállítási költség:
Van
Szállítás és fizetés:
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Garancia:
Nincs
Számlaadás:
Van
Az áru helye:
Magyarország
Átvételi hely:
Budapest III. kerület
Bájos 6 személyes Herendi porcelán kávés készlet - zöld virágos dekorral kép
Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!
Eladó: MUINTEZET(2212) Kereskedői fiók
99.73%
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Értékelés eladóként: 99.73%
Értékelés vevőként: 100%
Regisztráció időpontja: 2014.12.06.
99.73%
Jelleg: garnitúra
Gyártó/készítő: Herendi
Jelzett/szignózott: igen
Antik: régiség, retro

Bájos 6 személyes Herendi porcelán kávés készlet - zöld virágos dekorral

Kedves Vásárlónk!

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre minden hétköznap 10:30-18:00 között van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!


Aukciónk tárgya a képeken látható régi, 1960 körül készülhetett Herendi porcelán kávés készlet. Ez a bűbájos, remekül használható szett, egy 15 darabos, 6 személyes szett. Minden darab jelzett, hibátlan. Talpazatukon masszába nyomott HEREND felirat és formaszám látható, valamint festett Herendi márkajelzés. Kézzel festett gyönyörű Herendi készlet, mely nemcsak a hétköznapokat édesítheti meg, de esztétikai élményt is nyújt. A szett tartalma:
- egy kávéskanna
- egy fedeles cukortartó
- egy tejszínkanna
- hat csésze (711-es formaszám)
- hat csészealj

Érdekes információ lehet, hogy ugyan ezen napi lejárattal a szett testvérdarabja egy süteményes készlet is fut.

Eredetiségére örök pénzvisszafizetési garanciát vállalunk!

Minimálár nélkül, az utolsó licitáló szerez jogot a megvásárlására!

Licittörlést nem áll módunkban elfogadni!!!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek    
MPL házhoz előre utalással 2000 Ft/db      
MPL PostaPontig előre utalással 1800 Ft/db  A karácsonyi időszakban 13 ünnepi csomagponttal bővítette az MPL a PostaPont hálózatát!      
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület    
Garancia: Nincs
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
Mindenképpen a személyes átvételt ajánljuk és javasoljuk. Előfordulhat a szállítás közben csomag elvesztése, (a leggondosabb csomagolás mellett is előfordulhat, hogy szállítás közben a tárgy megsérül) amiért cégünk nem vállal kezességet! Postacsomagot csak a vásárló külön kérésére adunk fel, amiért felelősséget nem vállalunk!

Kérdések (az eladóhoz intézett kérdések és válaszok itt jelennek meg)

Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.

Licitálás - Bájos 6 személyes Herendi porcelán kávés készlet - zöld virágos dekorral

A termék elkelt licittel.

Sikeres licit:
35 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2017.10.06. 22:00:00
Árverés befejezve:
2017.10.26. 21:12:49 - Frissíts!
Kapcsolódó top 10 keresés és márka