Cseh Terebess porcelán teáskészlet - komplett 6 személyes bűbájos teáskészlet

Termékkód: 2590551050
Megfigyelők: 9
Látogatók: 488

Jelenlegi ajánlat: 3 200 Ft

Licitlépcső:
200 Ft
Legkisebb ajánlható ár:
3 400 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2018.02.05. 21:30:00
Az aukció vége:
2018.02.26. 21:00:00 - Frissíts!
Ha az utolsó 5 percben licit érkezik, az aukció újabb 5 percig folytatódik.
Jelenlegi nyertes:
mtikiti(14)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Állapot:
Használt
Szállítási költség:
Van
Szállítás és fizetés:
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel
Garancia:
Élettartam garancia
Számlaadás:
Van
Az áru helye:
Magyarország
Átvételi hely:
Budapest III. kerület
Cseh Terebess porcelán teáskészlet - komplett 6 személyes bűbájos teáskészlet Kép
Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!
Eladó: MUINTEZET(2324) Kereskedői fiók
99.74%
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Értékelés eladóként: 99.74%
Értékelés vevőként: 100%
Regisztráció időpontja: 2014.12.06.
99.74%
Gyártó/készítő: cseh
Jelleg: garnitúra
Jelzett/szignózott: igen
Antik: régiség, retro

Cseh Terebess porcelán teáskészlet - komplett 6 személyes bűbájos teáskészlet

Kedves Vásárlónk!

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre minden hétköznap hétfőtől csütörtökig 10:30-18:00 között van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!


Aukciónk tárgya a képeken látható régi, a XX. század második felében készülhetett bájos Cseh Terebess porcelán teáskészlet. A szett egy teáskannából, egy cukortartóból, egy tejszínkannából, és 6 darab teáscsészéből + csészealjból áll. Klasszikus polgári hangulatot idéző, akár a mindennapokban is jól használható szett. Minden darab talpazatán márkajelzés látható.

Eredetiségére örök pénzvisszafizetési garanciát vállalunk!

Minimálár nélkül, az utolsó licitáló szerez jogot a megvásárlására!

Licittörlést nem áll módunkban elfogadni!!!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek    
MPL házhoz előre utalással 1150 Ft/db      
MPL PostaPontig előre utalással 1090 Ft/db      
MPL Csomagautomatába előre utalással 700 Ft/db      
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület    
Garancia: Élettartam garancia
További információk a termék szállításával kapcsolatban:
Mindenképpen a személyes átvételt ajánljuk és javasoljuk. Előfordulhat a szállítás közben csomag elvesztése, (a leggondosabb csomagolás mellett is előfordulhat, hogy szállítás közben a tárgy megsérül) amiért cégünk nem vállal kezességet! Postacsomagot csak a vásárló külön kérésére adunk fel, amiért felelősséget nem vállalunk!

Kérdések (az eladóhoz intézett kérdések és válaszok itt jelennek meg)

Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.

Licitálás - Cseh Terebess porcelán teáskészlet - komplett 6 személyes bűbájos teáskészlet

Jelenlegi ajánlat: 3 200 Ft

Licitlépcső:
200 Ft
Legkisebb ajánlható ár:
3 400 Ft
Áru mennyisége:
1 db
Az aukció kezdete:
2018.02.05. 21:30:00
Az aukció vége:
2018.02.26. 21:00:00 - Frissíts!
Kapcsolódó top 10 keresés és márka