Különleges Szász Endre - Hollóházi porcelán váza - " Pillangós " / 21 karátos kézi aranyozással

Termékkód: 2538994751
Látogatók: 1336

15 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Különleges Szász Endre - Hollóházi porcelán váza -  Pillangós  / 21 karátos kézi aranyozással kép
Eladó: MUINTEZET(2212) Kereskedői fiók
99.73%
Értékelés eladóként: 99.73%
99.73%
Gyártó/készítő: Hollóházi
Jelzett/szignózott: igen

Aukciónk tárgya a képeken látható régi, 1990 körül készülhetett gyönyörű szép Hollóházi porcelán váza, melyet a híres festőművész Szász Endre által tervezett dekorral festettek. Darabunk jelzett, hibátlan és I. osztályú. Szász Endre jelzése a váza oldalán is megtalálható. Különlegessége a talpazatán lévő felirata szerint, hogy 21 karátos aranyat használtak, mikor is kézzel aranyozták a vázát.

Mérete: 14 x 25 cm.

MPL PostaPontig előre utalással 950 Ft/db  A karácsonyi időszakban 13 ünnepi csomagponttal bővítette az MPL a PostaPont hálózatát!
MPL házhoz előre utalással 1050 Ft/db
MPL Csomagautomatába előre utalással 590 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület

Kérdező: zoomnyomda(78) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt MUINTEZET! Doboza megvan? - zoomnyomda 2017.10.19. 10:46:42
válasz Tisztelt zoomnyomda!Nincsen doboza a terméknek! - MUINTEZET 2017.10.19. 11:35:42

Licitálás - Különleges Szász Endre - Hollóházi porcelán váza - " Pillangós " / 21 karátos kézi aranyozással

15 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft