ZSOLNAY / FISCHER SZIGNÁLT DÍSZVÁZA ÉKSZERTECHNIKA!! RITKA!!!

Termékkód: 2539807406
Látogatók: 1228

55 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
Személyes átvétel   Postán maradó ajánlott levél előre utalással
Debrecen
ZSOLNAY / FISCHER SZIGNÁLT DÍSZVÁZA ÉKSZERTECHNIKA!! RITKA!!! kép
Eladó: akuka84(349)
Regisztráció időpontja: 2008.05.04.
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen
Gyártó/készítő: Zsolnay

Fischer Emil díszvázája. Páratlanul ritka, múzeumi színvonalú, gyűjteményes darab. A termék magáért beszél.

Ékszertechnikával festett, több tűzzel égetett, aranyozott, szecessziós minta. A vázát Fischer Emil nemcsak pecséttel jelezte, hanem szignálta is!!!. Emellett a váza falán "Hildegeid Ahrens" név van vésve, talán a tulajdonos lehetett.

Magassága 24 cm. Állapota makulátlan, 100%-os.

Ipartörténeti jelentőségű darab.

1FT-RÓL NMÁ!!!

KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEIMET!! FISCHER KERÁMIÁT, ZSOLNAY KANCSÓT, BORSZÉKY ÉS ENDRŐ MARGIT FIGURÁT, ÓHERENDI TÁNYÉRT ÉS KÜLÖNLEGES KÖNYVEKET TALÁL 1FT-RÓL!!

Személyes átvétel 0 Ft/db Debrecen
Postán maradó ajánlott levél előre utalással 1000 Ft/db

Licitálás - ZSOLNAY / FISCHER SZIGNÁLT DÍSZVÁZA ÉKSZERTECHNIKA!! RITKA!!!

55 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft