ZSOLNAY HISTORIZÁLÓ KANCSÓ

Termékkód: 2539803212
Megfigyelők: 20
Látogatók: 728

Jelenlegi ajánlat: 32 000 Ft

1 000 Ft
33 000 Ft
joljart79(11)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Személyes átvétel   Postán maradó ajánlott levél előre utalással
Debrecen
ZSOLNAY HISTORIZÁLÓ KANCSÓ - Vatera.hu kép
Eladó: akuka84(336)
Regisztráció időpontja: 2008.05.04.
Állapot : felújított
Jelzett/szignózott: igen
Gyártó/készítő: Zsolnay

Zsolnay Historizáló kancsó, 1800-as évek vége. Páratlanul ritka, gyűjteményes darab.

A termék párja (referencia): http://viragjuditgaleria.hu/hu/zsolnay/megvasarolhato_zsolnay/

Méret: 31cm magas

Állapot: Restaurált! A termék szája javított, festett (fénykép), továbbá egy hasi áttörés is javított (fénykép). A nyaki rátét, virágok, levelek eredetiek, nem javítottak. Összességében 90% állapotúnak írnám le.

1FT-RÓL NMÁ!!!

KÉREM TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEIMET!! FISCHER KERÁMIÁT, ZSOLNAY KANCSÓT, BORSZÉKY ÉS ENDRŐ MARGIT FIGURÁT, ÓHERENDI TÁNYÉRT ÉS KÜLÖNLEGES KÖNYVEKET TALÁL 1FT-RÓL!!

Személyes átvétel 0 Ft/db Debrecen
Postán maradó ajánlott levél előre utalással 1000 Ft/db

Licitálás - ZSOLNAY HISTORIZÁLÓ KANCSÓ

Jelenlegi ajánlat: 32 000 Ft

1 000 Ft
33 000 Ft