ZSOLNAY VÁZA, NAGYMÉRETŰ, HIBÁTLAN

Termékkód: 2602307537
Látogatók: 1515

26 165 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Győr-Moson-Sopron megye, Győr
ZSOLNAY VÁZA, NAGYMÉRETŰ, HIBÁTLAN - Vatera.hu Kép
Eladó: tothv71(461)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2008.05.12.
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézműves, kézzel festett, mintás
Gyártó/készítő: Zsolnay

Zsolnay váza gyönyörű színekkel, kézi festéssel, hibátlan állapotban.

27,5 cm magas. Anyaga porcelánfajansz, elefántcsontszínű alapmázzal, enyhén domborodó virágmintával dekorálva, arannyal kontúrozva

Jelezve alul: címerrel, aranyozott jelzéssel. (Lásd a fotót!)

Számlával, garanciával eladó.

MPL házhoz előre utalással 1190 Ft/db
Kiszállítás az aktuális árak alapján. Minimális díj 1200.-ft, törékeny, biztosított csomagként 2400.-ft.

Licitálás - ZSOLNAY VÁZA, NAGYMÉRETŰ, HIBÁTLAN

26 165 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft