Gyönyörű Zsolnay 6 személyes sárga rózsás étkészlet, hibátlan aranyozással, vitrin állapotban. - 135 000 Ft

Termékkód: 2729690078
Látogatók: 33
135 000 Ft
Budapest IV. kerület
Gyönyörű Zsolnay 6 személyes sárga rózsás étkészlet, hibátlan aranyozással, vitrin állapotban. - 135000 Ft - (meghosszabbítva: 2722025651) - Vatera.hu Kép
Eladó: porceland(3)
Regisztráció időpontja: 2018.09.14.
Márka: Zsolnay
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: szegélyezett, kézzel festett
Gyártó/készítő: Zsolnay

Gyönyörű Zsolnay 6 személyes sárga rózsás étkészlet, hibátlan aranyozással, vitrin állapotban.

Makulátlan, nem használt állapotban. Aranyozása is tökéletes. Ünnepi dísze lehet a Karácsonyi asztalnak, de ajándéknak is tökéletes választás. Vitrinben tartott, jelzett darabok, családi hagyatékból eladók.

Étkészlet tartalma:

- 6 db kistányér

- 6 db mélytányér

- 6 db lapostányér

- 1 db kerek mély tálaló

- 1 db kerek tálaló

- 1 db ovális tálaló

- 1 db levesestál fedővel

Eredetiségére örök garanciát vállalok. Csak személyes átvétellel!

Amennyiben 7 munkanapon belül nem történik meg az adás-vétel, elállok az üzlettől, és visszateszem az árut a piactérre.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest IV. kerület
Csak személyes átvétellel! A termék terjedelme és súlya miatt nem postázom.

Vásárlás - Gyönyörű Zsolnay 6 személyes sárga rózsás étkészlet, hibátlan aranyozással, vitrin állapotban.

135 000 Ft