Herendi antik Fischer Mór Gödöllő tányér 1869 ből

Termékkód: 2685144620
Látogatók: 615

75 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
FFM800(27)
Herendi antik Fischer Mór Gödöllő tányér 1869 ből - Vatera.hu Kép
Eladó: bazska001(286)
98.31%
Értékelés eladóként: 98.7%
Értékelés vevőként: 96.97%
Regisztráció időpontja: 2012.06.15.
98.31%
Állapot : használt
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézműves, kézzel festett

Eladó Herendi antik Fischer Mór Gödöllő tányér 1869 ből,

csorbamentes és restaurálás mentes állapotban van,

Mérete: 20,5 cm széles

MPL postacsomag előre utalással 1740 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület

Licitálás - Herendi antik Fischer Mór Gödöllő tányér 1869 ből

75 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft