Herendi antik Fischer Mór korszak "botanikai" tányér 1860 körül

Termékkód: 2685145772
Látogatók: 714

95 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Herendi antik Fischer Mór korszak botanikai tányér 1860 körül Kép
Eladó: bazska001(286)
98.31%
Értékelés eladóként: 98.7%
Értékelés vevőként: 96.97%
Regisztráció időpontja: 2012.06.15.
98.31%
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen
Termékjellemző: kézműves, kézzel festett

Eladó Herendi antik Fischer Mór korszak "botanikai" tányér 1860 körül

csorbamentes és restaurálás mentes állapotban van, tökéletesen hibátlan, kopás mentes.

Mérete: 23,5 cm széles

MPL postacsomag előre utalással 1740 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület

Licitálás - Herendi antik Fischer Mór korszak "botanikai" tányér 1860 körül

95 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft