Porcelánok

> Étkészletek, tányérok
Porcelánok

Gyártó/készítő
Termékjellemző
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Jul.17 05:55:21 CET

10 db termék a(z) "

Étkészletek, tányérok

Étkészletek, tányérok

Kardos meisseni
porcelán
mártásos tál ,
sérült 1 F...

211 Ft

Régi, Angol,
piros hagyma
mintás fajansz
kistányér...

4 700 Ft

Antik Zsolnay
fajansz tál

18 000 Ft

8DB RÉGI
PORCELÁN
KISTÁNYÉR.
GYÖNYÖRŰEK!!

2 000 Ft

Porcelán
leveses tál
(beszámítás)

1 400 Ft

Régi Herendi
porcelán alátét
tányér 11,3 cm
sérült

1 499 Ft

Süteményes
készlet 5 szem
Bavaria antik

3 200 Ft

BAVARIA kézzel
festett
aranyozott
tálka tányíér

600 Ft

ANTIK CSODÁS
ANGOL JOHNSON
BROSS masnis
kobalt szí...

3 000 Ft

18561C
Sarreguemines
francia
gyümölcsös
fajansz tá...

3 000 Ft