Porcelánok

> Vázák, kaspók
Porcelánok

Gyártó/készítő
Termékjellemző
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Oct.17 16:15:06 CET

30 db termék a(z) "

Vázák, kaspók

Vázák, kaspók

230 mm porcelán
váza kézi
festésű
zománccal Yong
...
20 000 Ft
felett ingyenes
szállítás

21 Ft

230 mm porcelán
váza kézi
festésű
zománccal Yong
...
20 000 Ft
felett ingyenes
szállítás

21 Ft

CHINAI VÁZA
JELZETT A 19.
SZÁZAD VÉGÉRŐL
EZÜSTTEL ...

85 000 Ft

Régi pici kínai
váza eladó!

2 900 Ft

31 CM-S ANTIK
KÍNAI VÁZA

4 000 Ft

antik kínai
porcelán váza
petróleum lámpa

18 000 Ft

Porcelán kínai
váza

1 500 Ft

Régebbi szép
kínai porcelán
váza 19,5 cm

2 999 Ft

Különleges
keleti
porcelán.
Származási hely
Kína.

70 000 Ft

Kinai porcelán
váza 20 cm
magas

995 Ft

Tradicionális
keleti váza,
jelzett!
Származási hel...

85 000 Ft

Csodálatos
keleti váza pár
eladó!

160 000 Ft

Régi jelzett
festett Kínai
porcelán kaspó

25 000 Ft

kinai porcelán
váza-hatalmas
nagy

15 800 Ft

Kínai porcelán
váza, tartó

2 200 Ft

Kínai képkeret
és váza

2 800 Ft

Régi kínai kis
váza 12 cm

2 000 Ft

Különleges
hatalmas kínai
kandalló váza
( lámpat...

8 200 Ft

Kínai porcelán
barokkos váza,
kancsó, kézi
festésű

1 500 Ft

Különleges
hatalmas
életképes kínai
kandalló váza ...

8 200 Ft

Kínai porcelán
kisebb váza 9,5
cm

1 499 Ft

Kínai nagy
méretű váza,
jelzett,
számozott

75 000 Ft

Régi kínai
ovális
kaspóváza

13 000 Ft

HATALMAS MÉRETŰ
DARU MADARAS
KÍNAI PORCELÁN
KÉZZE...

25 000 Ft

Famille Rose
eredeti kézzel
festett kínai
váza 21 ...

4 200 Ft

füstüveg
váza-aranyozott

7 000 Ft

kinai füles
porcelán
váza-hatalmas
nagy II.

15 800 Ft

Kínai jelzett
porcelán kaspó

5 000 Ft

Kínai jelzett
porcelán
padlóváza

15 000 Ft

Porcelán
feketet váza,
mintával

1 000 Ft

Hófehér
porcelán váza

399 Ft