Eladó Citroen Grand C4 Picasso 2009 Benzin

Termékkód: 2729049683
Ár:
1 650 000 Ft

Ez a hirdetés lejárt!

Jármű helye:
Budapest, XV. kerület
Gyártás éve:
2009
Üzemanyag:
benzin
Hengerűrtartalom (cm3):
1598
Teljesítmény (kW):
120
Kilométeróra állása:
83305
Hirdetésfeladás:
2019.02.10. 06:00:17
A hirdető pozitív visszajelzéseinek aránya: %
Értékeléseinek száma: 0
Műszaki érvényesség (év, hónap): 2021, 2 Ajtók száma: 5
Kivitel: egyterű Hajtás: első kerék
Szín: fekete Állapot : kitűnő
Sebességváltó: manuális
Vezetett szervizkönyves, sérülésmentes állapot kiemelkedően sok gyári extra. Citroen C4 Grand Picasso 1.6 120 lóerős csendes benzines motorral. Panoráma tetőablak, parkradar, alufelni, Gyönyörű kopásmentes újszerű dohányzásmentes utastér. Jéghideg dupla digitális klíma! Újszerű prémium márkás nyári gumikkal. 2 db gyári eredeti kulccsal. 2 év friss műszaki vizsga. 25% önerőtől hitelre is megvásárolható. Helyszíni hitelügyintézés!
Megnézheti rövid videófilmen az autót kereskedésünk weboldalán, m3autopark oldalunkon a lentebbi linkre kattintva. Azonnali friss hirdetéseink a facebookon. Lájkolj minket a facebookon, legyél te is az ismerősünk. (facebook/m3autopark) Budapesti telephelyünkön teljes-körű gépjármű ügyintézés. Eredetiségvizsgálat - okmányirodai ügyintézés - biztosításkötés- KÉSZPÉNZES AUTÓFELVÁSÁRLÁS

Biztonsági extrák: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), ESP (menetstabilizátor), vezetőoldali légzsák, utasoldali légzsák, oldallégzsák, függönylégzsák, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, immobiliser, térdlégzsák, esőszenzor
Műszaki extrák: centrálzár, elektromos ablak (elöl-hátul), multikormány, szervokormány, állítható kormány, napfénytető, fordulatszámmérő
Ülések és kárpit: ülésmagasság állítás, bőrkormány
Kényelmi extrák: CD-s autórádió, MP3 lejátszó, fedélzeti komputer, tempomat, középső kartámasz, Klíma
Egyéb extrák: könnyűfém felni, elektromos tükör, tolatóradar, ködlámpa, fűthető tükör, színezett üveg, vonóhorog, rendszeresen karbantartott, metálfény, nem dohányzó, keveset futott, szervizkönyv, autóbeszámítás lehetséges