Bárány Margit női portré

Termékkód: 2565077843
Látogatók: 26

Kikiáltási ár:
1 Ft
Budapest VIII. kerület
Bárány Margit női portré - Vatera.hu kép
Eladó: kzy111(329)
98.81%
Értékelés eladóként: 98.68%
Értékelés vevőként: 98.85%
Regisztráció időpontja: 2005.10.27.
98.81%
Festő neve: Bárány Margit
Jelzett/szignózott: igen

szignózott portré, jegyzett népi festőtől.

korhű szép állapotú saját keretben.

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VIII. kerület

Licitálás - Bárány Margit női portré

Kikiáltási ár:
1 Ft